• info@alisveteriner.com
  • (0212) 415 25 47
  • (0505) 077 30 04

KUAFÖR HİZMETLERİ

KUAFÖR HİZMETLERİ

Fatih, Zeytinburnu, Bakırköy, Aksaray, Çapa ve civar bölgelerde Patili dostlarımıza Kuaför hizmetlerimiz yalnızca tıraş ve banyo olmayıp aynı zamanda cilt ve tırnak bakımları yapılmaktadır.

Kuaför hizmetlerimizin temel prensibi minik dostlarınızın refah seviyesini yükseltmek ve daha konforlu bir yaşam sağlamaktır. Kuaför hizmetlerimiz yalnızca tıraş ve banyo olmayıp aynı zamanda cilt ve tırnak bakımları yapılmaktadır. Hayvanlarının tıraşı esnasında ve tıraş sonrasında vücut kondisyonu yönünden muayenesi de yapılmaktadır.
Evcil hayvanlarınızda gözden kaçırabileceğiniz ektoparazitlerin kontrolü sağlanmaktadır ve aynı zamandan köpek ve kedilerde başlangıç aşamasında gözden kaçabilen mantar ve uyuz gibi cilt hastalıklarının kontrol edilmesi oluşabilecek hastalıkların erken teşhis ve tedavisi yönünden hayvanınıza ve tarafınıza refah ve huzur sağlayacaktır.
Kedi ve Köpeklerinizin kuaför hizmetlerinde kullanılan tüm ürünlerimiz Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylanmış ve Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış ürünlerdir. Kullandığımız şampuan ve sabunlar antiseptik özelliğe sahip olup herhangi bir cilt tahrişi veya alerjisi oluşturmamaktadır. Tıraş esnasında kullanılan tıraş makinası, makas, fırça vb. malzemeler her tıraş sonrası sterilize edilmektedir.
Tıraşhanemiz yalnızca pet hayvanları için özenle tasarlanmıştır. Zemin ve duvarlar hayvanlarınızın tıraşı esnasında oluşabilecek tüm kazaların önüne geçebilecek şekilde dizayn edilmiş ve doğru malzemeler kullanılmıştır. Tıraşhanemiz hergün iş bitimi sonrası düzenli olarak komple dezenfeksiyon işlemine tabi tutularak oluşabilecek enfeksiyonel kontaminasyonların önüne geçilmiştir.
Pet Kuaförümüz yıllarca köpek ve kedilerde tıraş hizmeti vermiş ve bu alanda kendisini geliştirmiştir. Kendisine ait olan özel tıraş tasarımlarıyla ispatlamış olan kuaförümüz aynı zamanda hayvan sağlığı ve hayvan davranışları konusunda da tarafımızca eğitilmiştir.
Zeytinburnu Aliş Veteriner Klinigi ailesi olarak siz değerli hayvan sever dostlarımıza hizmet vermenin haklı gurur ve sevincini yaşamaktayız.